Приймаємо дзвінки з 9.00 до 18.00
Пн.-Пт. 9:00 - 20:00
Сб. 11:00 - 17:00
cart icon

Політика конфіденційності сайту

Ця Політика конфіденційності застосовна до цього Сайту. Після перегляду цього Сайту обов’язково прочитайте текст, що містить політику конфіденційності використовуваного сайту. У разі незгоди з цією Політикою конфіденційності припиніть використання цього Сайту. Заповнивши будь-яку з форм і використовуючи цей Сайт, Ви тим самим висловлюєте згоду з умовами викладеної нижче Політики конфіденційності. Сайт охороняє конфіденційність відвідувачів сайту. Персональна інформація Для того, щоб надавати вам послуги, відповідати на питання, виконувати ваші побажання і вимоги потрібна така інформація, як ваше ім’я і номер телефону. САЙТ може використовувати зазначену інформацію для відповідей на запити, а також для зв’язку з Вами телефоном з метою надання інформації про пропоновані САЙТ послуги та рекламні кампанії. При надходженні від вас звернення у вигляді відправки будь-якої заповненої на сайті форми САЙТ може знадобитися зв’язатися з Вами для отримання додаткової інформації, необхідної для вашого обслуговування і відповіді на питання, що цікавлять. САЙТ зобов’язується не передавати цю інформацію третім особам без Вашого дозволу, за винятком інформації, необхідної для виконання вашого обслуговування. Зі свого боку, Ви надаєте САЙТ право використовувати будь-яку повідомлену Вами інформацію для виконання зазначених вище дій.

Безпека
Передача персональних даних у будь-якій формі (особисто, телефоном або через Інтернет) завжди пов’язана з певним ризиком, оскільки не існує абсолютно надійних (захищених від зловмисних втручань) систем, проте САЙТ вживає необхідних адекватних заходів для мінімізації ризику і запобігання несанкціонованому доступу, несанкціонованому використанню і спотворенню Ваших персональних даних. Неповнолітні САЙТ не приймає жодної інформації від осіб, молодших 18 років, без згоди їхніх батьків або законних опікунів. Крім того, особи молодше 18 років не можуть здійснювати будь-яких покупок або інших юридичних дій на цьому Сайті без згоди батьків або законних опікунів, якщо це не допускається законодавством.

Модифікація
САЙТ має право змінювати дану Політику конфіденційності, змінювати та коригувати умови доступу або забороняти доступ до Сайту, а також змінювати його зміст у будь-який час без попереднього повідомлення.

Шановні клієнти

у зв`язку з великим навантаженням немає можливості відповідати на всі телефонні дзвінки, тому просимо Ваші запити надсилати на месенджер

Запити будуть оброблятися в порядку черги.
Дякуємо за розуміння!
Код:
Всі результати пошуку