Приймаємо дзвінки з 9.00 до 18.00
Пн.-Пт. 9:00 - 20:00
Сб. 11:00 - 17:00
cart icon

Про компанію

about company

Компанію Power Solutions було створено з фахівців у галузі безперебійного електроживлення, які працювали з початку 2000-х років у різних великих фірмах, що стояли біля витоків ринку ДБЖ України. Ми співпрацювали з провідними світовими виробниками ДБЖ, стабілізаторів напруги та автономних електростанцій, а в міру професійного зростання почали займатися комплексними проєктами систем гарантованого електроживлення для різних компаній, медичних установ і промислових підприємств.

 

Колектив Power Solutions згуртувався не тільки на основі спільних інтересів і професійних навичок, а насамперед на основі спільних поглядів на ведення бізнесу. Наш пріоритет від самого початку побудова стратегічних відносин із партнерами та клієнтами. Безперечно, професіоналізм вкрай важливий для успішної реалізації проєктів. Але ще важливіше чесність у відносинах з партнерами та уважність до людей. На основі цих принципів нам вдалося створити надійну партнерську мережу з компаніями різних напрямків.

 

З багатьма партнерами ми працюємо вже понад 10-15 років, і не уявляємо свого бізнесу без них, так само як і вони без нас. Хороша партнерська мережа дала змогу вийти на стабільний обсяг продажів. Навіть у “низький сезон” (початок року і період відпусток) і кризові періоди української економіки ми маємо стабільний обсяг продажів, і це дає нам змогу концентруватися не на пошуку клієнтів і максимізації прибутку (як працюють багато постачальників), а на професійному й особистісному розвитку, підвищенні якості продукції та послуг і подальшому розвитку партнерської мережі.

 

Офіційний дистриб’ютор польських ДБЖ Cover в Україні

about company

Компанія “Power Solutions” є офіційним представником підприємства Comex S.A. (Польща, м. Гданськ) в Україні. Наші фахівці займаються системами гарантованого електроживлення понад 15 років, мають величезний досвід побудови систем автономного живлення і регулярно проходять навчання на заводі в Польщі.

 

Вибір стратегічного партнера, польської компанії Comex, що займається системами гарантованого електроживлення вже понад 30 років не випадковий. ДБЖ COVER, що поставляються компанією Comex S. A., виробляють із 80-х років XX століття, і їх давно успішно застосовують для медичного обладнання в Польщі та країнах Євросоюзу.

 

З огляду на відмінні рекомендації та відгуки європейських замовників, ми почали застосовувати ці ДБЖ в Україні. Досвід експлуатації в непростих вітчизняних умовах підтвердив бездоганну надійність, високі експлуатаційні характеристики та розумну вартість володіння ДБЖ марки COVER.

 

Сервіс не на словах, а на ділі

 

Запропонувати спеціалізовану продукцію з необхідним замовнику співвідношенням ціни та якості важлива, але далеко не єдина умова успіху. Стабільно висока популярність у клієнтів вимагає обов’язкового пакета додаткових послуг і чіткого розуміння того, що постачальник має бути не просто одним із багатьох, а першим серед рівних.

 

Що ми пропонуємо нашим покупцям:

about company

 • Обладнаний офіс, у якому ви можете ознайомитися з багатьма зразками продукції.
 • Сертифікований сервісний центр.
 • Прямі партнерські зв’язки з провідними постачальниками рішень і послуг.
 • Працюємо за системою “все включено”: проєкти будь-якої складності від підбору обладнання та побудови принципової схеми до проведення пусконалагоджувальних робіт і регулярного сервісного обслуговування.
 • Розробка проектів будь-якої складності за вашим технічним завданням.
 • Доставка в будь-який населений пункт України.
 • Сертифіковані послуги технічного аудиту.
 • Тільки індивідуальний підхід і клієнтоорієнтовані рішення.
 • Офіційна гарантія на всю техніку і послуги, а також післягарантійна і сервісна підтримка замовників протягом усього терміну служби обладнання.

 

Звернувшись до компанії “Power Solutions”, ви гарантовано позбавите себе будь-яких проблем з електропостачанням і переконаєтеся в тому, що справжня якість може і повинна бути доступною!

Якщо у Вас залишилися питання - зв'яжіться з нашим менеджером

замовити дзвінок
або
Потрібна консультація
manager
Фахівці
Power Solutions
 • Проконсультують вас з усіх технічних питань
 • Запропонують оптимальне рішення під ваші задачі
 • Нададуть усю необхідну документацію
Зв'яжіться з нами:
Код:
Всі результати пошуку